Графіки консультацій для студентів ІЗДН

# Кафедра Час Завідуючий кафедри Телефон Кімната
1 Автомобілів 11-00 - 13-00 Сахно Володимир Прохорович 280-42-52 306
2 Аеропортів 11-00 - 13-00 Гамеляк Ігор Павлович 280-70-73 344
3 Будівництва та експлуатації доріг 11-00 - 13-00 Савенко В'ячеслав Якович 280-39-42 218
4 Виробництва, ремонту та матеріалознавства 11-00 - 13-00 Левківський Олександр Петрович 280-98-05 102
5 Технічної експлуатації автомобілів та автосервісу 11-00 - 13-00 Андрусенко Сергій Іванович 280-56-21 410
6 Вищої математики 11-00 - 13-00 Гуляєв Валерій Іванович 284-71-09 510
7 Двигунів та теплотехніки 11-00 - 13-00 Гутаревич Юрій Феодосійович 280-47-16 303а
8 Дорожніх машин 11-00 - 13-00 Мусійко Володимир Данилович 280-97-73 226
9 Дорожньо-будівельних матеріалів і хімії (секція хімії) 11-00 - 13-00 Пархоменко Неллі Георгіївна (зав. секцією) 284-69-10 307
10 Дорожньо-будівельних матеріалів і хімії (секція ДБМ) 11-00 - 13-00 Мозговий Володимир Васильович 285-95-28 110
11 Екології та безпеки життєдіяльності 11-00 - 13-00 Хрутьба Вікторія Олександрівна 280-51-00 312
12 Економіки 11-00 - 13-00 Козак Людмила Степанівна 280-30-16 313
13 Eлектроніки та обчислювальної техніки 11-00 - 13-00 Кривенко Віктор Іванович (в.о.) 284-64-39 202
14 Інформаційних систем і технологій 11-00 - 13-00 Гавриленко Валерій Володимирович 280-70-66 347а
15 Іноземних мов 11-00 - 13-00 Астаніна Наталія Валентинівна 284-65-07 611
16

Іноземної філології та перекладу

(дисципліна "Латинська мова")

11-00 - 13-00 Шевчук Леся Олексіївна 285-20-70 601
17 Комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну 11-00 - 13-00 Кузьмінець Микола Петрович 284-97-13 705
18 Конституційного та адміністративного права 11-00 - 13-00 Козловський Антон Антонович 280-24-81 243
19 Менеджменту 11-00 - 13-00 Бідняк Михайло Нестерович 280-84-38 241
20 Міжнародних перевезень та митного контролю 11-00 - 13-00 Прокудін Георгій Семенович 280-84-02 437
21 Мостів і тунелів 11-00 - 13-00 Ткачук Сергій Григорович 280-79-78 229а
22 Опору матеріалів і машинознавства 11-00 - 13-00 Марчук Олександр Васильович (в.о.) 280-43-68 210
23 Управління виробництвом і майном 11-00 - 13-00 Славінська Олена Сергіївна (в.о.) 280-79-09 206
24 Проектування доріг, геодезії та землеустрою 11-00 - 13-00 Павлюк Дмитро Олександрович 280-99-84 354
25 Теоретичної та прикладної механіки 11-00 - 13-00 Лоза Ігор Андрійович 286-38-89 612
26 Теорії та історії держави і права 11-00 - 13-00 Хорошун Борис Іванович 284-68-07 316
27 Туризму 11-00 - 13-00 Ципко Вікторія Віталіївна 280-90-55 251
28 Транспортних технологій 11-00 - 13-00 Хабутдінов Рамазан Абдуллайович 280-38-19 432
29 Транспортного права та логістики 11-00 - 13-00 Воркут Тетяна Анатоліївна 254-43-26 439
30 Транспортних систем та безпеки дорожнього руху 11-00 - 13-00 Поліщук Володимир Петрович 280-48-85 435
31 Фізики 11-00 - 13-00 Гололобов Юрій Павлович 284-67-09 410
32 Філософії та педагогіки 11-00 - 13-00 Богачевська Ірина Вікторівна 280-52-65 349
33 Фінансів, обліку та аудиту 11-00 - 13-00 Базилюк Антоніна Василівна 280-99-37 424
По всем вопросам обращайтесь на кафедры