Урочисті збори, присвячені врученню дипломів магістра випускникам Центру заочного та дистанційного навчання

тел.+38(044)280-99-51

Урочисті збори, присвячені врученню дипломів магістра випускникам Центру заочного та дистанційного навчання

8 лютого 2019 року в актовій залі Національного транспортного університету відбулися урочисті збори, присвячені врученню дипломів магістра випускникам Центру заочного та дистанційного навчання.

В урочистій церемонії взяли участь перший проректор Білякович Микола Олексійович, директор Центру заочного та дистанційного навчання Ковбасенко Сергій Володимирович, заступник директора Центру Шевченко Ольга Євгенівна, заступник директора Центру Сімоненко Віталій Васильович, методичний колектив Центру, які звернулися до випускників з вітальним словом та найщирішими побажаннями подальших успіхів у житті.Привітати випускників прийшли батьки, друзі та викладачі.

Зі словами вдячності на адресу університету виступили студенти-випускники: Дудковський Олександр Олегович та Садовник Іван Дмитрович.

Варто зазначити, що цього року дипломи магістра отримали близько двохсот вісімдесяти випускників Центру заочного та дистанційного навчання Національного транспортного університету, сорок три з них – дипломи з відзнакою.Зичимо нашим магістрам нових здобутків у житті та на професійній ниві, творчого натхнення, наполегливості, успіхів та гідно нести звання випускника НТУ.