Графіки консультацій для студентів ЦЗДН

тел.+38(044)280-99-51

#

Кафедра

Час

Завідуючий кафедри

Телефон

Кімната

01

Автомобілів

11:00-13:00

Сахно Володимир Прохорович

280-42-52

306

02

Аеропортів

11:00-13:00

Гамеляк Ігор Павлович

280-70-73

344

03

Виробництва, ремонту та матеріалознавства

11:00-13:00

Мельниченко Олександр Іванович

280-98-05

102

04

Вищої математики

11:00-13:00

Гуляєв Валерій Іванович

284-71-09

510

05

Двигунів та теплотехніки

11:00-13:00

Гутаревич Юрій Феодосійович

280-47-16

303а

06

Дорожніх машин

11:00-13:00

Мусійко Володимир Данилович

280-97-73

226

07

Дорожньо-будівельних матеріалів і хімії (секція ДБМ)

11:00-13:00

Мозговий Володимир Васильович

285-95-28

110

08

Дорожньо-будівельних матеріалів і хімії (секція хімії)

11:00-13:00

Пархоменко Неллі Георгіївна (зав. секцією)

284-69-10

307

09

Екології та безпеки життєдіяльності

11:00-13:00

Хрутьба Вікторія Олександрівна

280-51-00

312

10

Економіки

11:00-13:00

Козак Людмила Степанівна

280-30-16

313

11

Іноземних мов

11:00-13:00

Астаніна Наталія Валентинівна

284-65-07

611

12

Іноземної філології та перекладу(дисципліна "Латинська мова")

11:00-13:00

Шевчук Леся Олексіївна

285-20-70

601

13

Інформаційних систем і технологій

11:00-13:00

Гавриленко Валерій Володимирович

280-70-66

347а

14

Інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки

11:00-13:00

Аль-Амморі Алі Нурддинович

284-64-39

202

15

Комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну

11:00-13:00

Кузьмінець Микола Петрович

284-97-13

705

16

Конституційного та адміністративного права

11:00-13:00

Козловський Антон Антонович

280-24-81

243

17

Менеджменту

11:00-13:00

Ложачевська Олена Михайлівна

280-84-38

241

18

Міжнародних перевезень та митного контролю

11:00-13:00

Прокудін Георгій Семенович

280-84-02

437

19

Мостів і тунелів

11:00-13:00

Ткачук Сергій Григорович

280-79-78

229а

20

Опору матеріалів і машинознавства

11:00-13:00

Марчук Олександр Васильович

280-43-68

210

21

Проектування доріг, геодезії та землеустрою

11:00-13:00

Павлюк Дмитро Олександрович

280-99-84

354

22

Теоретичної та прикладної механіки

11:00-13:00

Лоза Ігор Андрійович

286-38-89

612

23

Теорії та історії держави і права

11:00-13:00

Хорошун Борис Іванович

284-68-07

316

24

Технічної експлуатації автомобілів та автосервісу

11:00-13:00

Андрусенко Сергій Іванович

280-56-21

410

25

Транспортних систем та безпеки дорожнього руху

11:00-13:00

Поліщук Володимир Петрович

280-48-85

435

26

Транспортних технологій

11:00-13:00

Хабутдінов Рамазан Абдуллайович

280-38-19

432

27

Транспортного будівництва та управління майном

11:00-13:00

Савенко В'ячеслав Якович

280-39-42

218

28

Транспортного права та логістики

11:00-13:00

Воркут Тетяна Анатоліївна

254-43-26

439

29

Туризму

11:00-13:00

Ципко Вікторія Віталіївна

280-90-55

251

30

Філософії та педагогіки

11:00-13:00

Богачевська Ірина Вікторівна

280-52-65

349

31

Фінансів, обліку та аудиту

11:00-13:00

Базилюк Антоніна Василівна

280-99-37

424