Захист магістерських робіт студентів Центру заочного та дистанційного навчання

тел.+38(044)280-99-51

Захист магістерських робіт студентів Центру заочного та дистанційного навчання

З 26 по 28 січня 2021 року в Національному транспортному університеті проходив захист магістерських робіт студентів Центру заочного та дистанційного навчання. Працювало 20 екзаменаційних комісій за 23 освітніми програмами.

Захистили магістерські роботи 195 студентів, з них 99 % отримали оцінки «Відмінно» та «Добре». Цього року, у зв’язку з обмеженнями, пов’язаними з карантином через пандемію COVID-19, захист відбувався в змішаному режимі з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій. В аудиторіях університету виявили бажання захищатись близько 60% студентів-випускників.

Захист у online-режимі проходив дуже професійно та на високому рівні, адже це не новий досвід для випускників, які часто використовували інструмент відеоконференцій для захисту курсових робіт та дипломних робіт бакалаврів.

Як відзначили голови та члени екзаменаційних комісій, магістри у своїх доповідях вільно володіли матеріалом обраної теми, демонстрували високий рівень знань та практичну підготовку, висвітлювали актуальні питання результатів проведених практичних досліджень.

Оскільки більшість студентів вже працюють за спеціальностями в провідних компаніях та установах, в своїх роботах вони використовували реальні практичні матеріали та вже набутий досвід.

Вітаємо магістрів Центру заочного та дистанційного навчання з успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт та бажаємо подальших успіхів!