Урочиста подія на факультеті заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян.
тел.+38(044)280-99-51![](img/2023_06_19/IMG_20230616_131156_324.jpg)
16 червня 2023 року в залі засідань Вченої ради Національного транспортного університету відбулося урочисте вручення дипломів магістрам факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян.
![](img/2023_06_19/IMG_20230616_131745_050.jpg)
Цей випуск був надзвичайно унікальним та особливим, оскільки всі студенти, які успішно завершили свою академічну підготовку і отримали другу (а дехто навіть третю) освіту, майже два роки тому вступали до Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів, чи Центру міжнародної освіти. Однак, в результаті реорганізації структурних підрозділів, яка відбулась у Національному транспортному університеті у січні 2022 року, вони закінчували вже новостворений факультет заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян.
![](img/2023_06_19/IMG_20230616_132020_804.jpg)
![](img/2023_06_19/IMG_20230616_132146_578.jpg)
З вітальним словом до випускників звернулися керівники університету, які висловили свої щирі вітання. Сердечні слова прозвучали від проректора з наукової роботи Національного транспортного університету Олени Сергіївни Славінської, декана факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян Сергія Володимировича Ковбасенка, а також заступника директора Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів Тамари Іванівни Міськової.
![](img/2023_06_19/IMG_20230616_133112_593.jpg)
Колективи факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян та Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів вітають своїх випускників з вдалим завершенням їхньої освітньої подорожі та бажають успіхів у подальших професійних зусиллях. Цей випуск стане мотивацією для майбутніх студентів та свідчить про важливий крок вперед у наданні якісної освіти та підготовці висококваліфікованих фахівців для нашої країни і за її межами.
![](img/2023_06_19/IMG_20230617_081510_067.jpg)
Зичимо випускникам щасливої долі, миру та плідної праці для відновлення та розвитку нашої неньки України!!!"