Новини

тел.+38(044)280-99-51

НОВИНИ

Підсумкова атестація здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян.

У Національному транспортному університеті з 24 по 27 січня 2023 року проходила підсумкова атестація здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету заочного, дистанційного навчання та підготовки іноземних громадян.

Читати далі

Урочисті збори, присвячені врученню дипломів магістра випускникам Центру заочного та дистанційного навчання.

8 лютого 2019 року в актовій залі Національного транспортного університету відбулися урочисті збори, присвячені врученню дипломів магістра випускникам Центру заочного та дистанційного навчання.

Читати далі

LXXІV НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ, АСПІРАНТІВ, СТУДЕНТІВ ТА СПІВРОБІТНИКІВ ВІДОКРЕМЛЕНИХ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ УНІВЕРСИТЕТУ.

16 травня 2018 року в Національному транспортному університеті в рамках LXXІV наукової конференції професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів та співробітників відокремлених структурних підрозділів університету проводила роботу підсекція «Технології дистанційного навчання».

Читати далі

Відбулися урочисті збори, присвячені врученню дипломів магістра.

7 лютого 2018 року в актовій залі Національного транспортного університету відбулися урочисті збори, присвячені врученню дипломів магістра випускникам Центру заочного та дистанційного навчання НТУ.

Читати далі

Утворення ЦЗДН

Центр заочного та дистанційного навчання (ЦЗДН) створений рішенням Вченої ради Національного транспортного університету 28 січня 2016 року на базі Інституту заочного та дистанційного навчання як структурний підрозділ з метою організаційного забезпечення впровадження передових інформаційних технологій в навчальний процес.
Таким чином був збережений увесь багаторічний досвід підготовки фахівців за заочною формою навчання, який накопичений з моменту організації заочного факультету в 1985 році.